HealthBlog

Jestem Marek - jestem lekarzem pierwszej pomocy, a tutaj postaram się opisać kilka ciekawych rzeczy związanych ze zdrowiem pod bardzo wieloma czynnikami!

Wpis

wtorek, 30 września 2014

Przebarwienia to już nie problem! Wybielanie zębów

wielu ludzi zmaga się z różnymi problemami z uzębieniem. Jednym z najczęstszych jest problem z przebarwieniami na zębach. powstają one na skutek picia kawy, palenia papierosów i wielu innych czynników. Nie wyglądają estetycznie. Każdy z nas wolałby mieć zęby białe i lśniące.

 Stomatolog Bytom

wielu ludzi zmaga się z różnymi problemami z uzębieniem. Jednym z najczęstszych jest problem z przebarwieniami na zębach. powstają one na skutek picia kawy, palenia papierosów i wielu innych czynników. Nie wyglądają estetycznie. Każdy z nas wolałby mieć zęby białe i lśniące. Jak więc sobie poradzić z tym problemem? Warto oczywiście chodzić na regularne przeglądy u stomatologa. W przypadku problemów z uzębieniem pamiętajmy o tym, że w prawie wszystkich przypadkach może nam pomóc po prostu dobry dentysta. Idąc na przegląd stomatologiczny warto zapytać stomatologa, co sadzi na temat naszych przebarwień. I to on najlepiej nam doradzi, jak się z nimi uporać. Być może uzna, że wystarczy stosowanie odpowiedniej pasty. A może uzna, że należy zęby wybielić w gabinecie stomatologicznym. Dobry chirurg stomatolog bytom na pewno będzie w stanie nam pomóc. a pozbycie się przebarwień z zębów nie jest niczym szczególnie trudnym ani kosztownym. Trzeba tylko wybrać się do dentysty i powiedzieć mu, co nas dręczy.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
silesiapaintball
Czas publikacji:
wtorek, 30 września 2014 09:04

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • bobczas napisał(a) komentarz datowany na 2015/10/01 10:58:36:

    Jeden ze stomatologów w Holandii polecił mi węgiel aktywny na przebarwienia. Można go uzywać, ale tylko w momencie kiedy pojawiają się przebarwienia.

  • naarie napisał(a) komentarz datowany na 2018/09/02 22:28:31:

    Ja korzystam z zabiegów wybielania zębów metodą nakładową w tej klinice: www Efekty długo się utrzymują, więc warto się wybrać.

Dodaj komentarz